O mnie

Cześć!

Fanie, że tu jesteś. W takim wypadku wypada bym powiedziała kilka słów o sobie. Mam na imię Aleksandra, ale Ola też jest spoko, nawet Olka przejdzie.

Rocznik 90, wzrost 178 centymetrów plus obcasy, włosy rude, ubrana najczęściej na czarno – nie ma w tym żadnej ideologii poza tą, że czerń wyszczupla.

Nienarzekający pracownik korpo… No dobra, prawie nie narzekający pracownik korpo. Miłośniczka słodyczy i każdego dobrego jedzenia, a także wygodnego życia. Bojowniczka o ładną sylwetkę…ale wiecie, ta miłość do słodkości mi walki nie ułatwia.  Lubię podróżować, jednak mam tylko 26 dni urlopu, co jednak trochę człowieka ogranicza. Dlatego lubię też czytać o podróżach innych by lepiej przygotować się do swoich. Bo wiecie ja ogólnie lubię czytać, obawiam się, że absolutnie wszystko bo ostatnio nawet etykiety stały się dla mnie pasjonującą lektura. Oglądam też strasznie dużo seriali. Tak dużo, że aż boje się policzyć ile godzin w roku  na to przeznaczam i ile mogłabym innych rzeczy w tym czasie zrobić. Mówiłam, że też ćwiczę? Cały czas poszukuje swojej ulubionej aktywności, więc eksperymentuje i opisuje wszystko tutaj – jestem swoim własnym króliczkiem doświadczalnym.

Więc tak w skrócie: czytam, oglądam, ćwiczę i oczywiście piszę.

Powtórzę raz jeszcze. Fajnie, że jesteś. Mam nadzieje, że zostaniesz.